روشی جهت افزایش سرعت اینترنت
۱۳۹۶-۰۹-۲۲
بررسی رم‌های جدید اچ پی در سرورهای نسل ۱۰
۱۳۹۶-۰۹-۲۲

Google Go تجربه ای متفاوت از جست و جو در اینترنت

       گوگل گو یکی از اپلیکیشن های زیر مجموعه اندروید گو به حساب می‌آید که برای تلفن های هوشمند میان رده و ارزان قیمت توسعه یافته است.

گوگل گو صرفا یک اپلیکیشن جست و جو در اینترنت نیست، بلکه به کاربران محتوای جدید و پربازدید در محل حضور آنها را نشان می‌دهد. علاوه بر این، اپلیکیشن جست و جوی جدید گوگل مجهز به امکان ثبت میانبر از تصاویر محبوب، گیف ها، ویدیوها و همچنین وب سایت های مختلف نظیر تقویم و آب و هوا است.

این ایده شاید برای بسیاری از کاربران قدیمی اینترنت و موتور جست و جوی گوگل جذاب نباشد. با این حال گوگل گو می‌تواند یک ابزار کمکی و بسیار مفید برای کاربران مبتدی اینترنت به حساب آید تا روند جست و جو در اینترنت و وبگردی را یاد بگیرند.

کاربران با انتخاب گوگل گو می‌توانند به راحتی دکمه های میانبر مختلف را مشاهده کنند و هنگام تایپ، مواردی را که تعداد جست و جوی بیشتری داشته‌اند، مشاهده کنند.

ردیف میانبرهای گوگل گو همچنین امکان شخصی سازی را دارد و کاربران می‌توانند اپلیکیشن های مختلف نظیر شبکه های اجتماعی، فروشگاه های اینترنتی و وب سایت های سرگرمی و خبرگذاری را در آن جای دهند.

گوگل گو همچنین می‌تواند به طور همزمان از دو زبان پشتیبانی کند. این قابلیت به کاربران مختلف در کشورهای گوناگون امکان مشاهده نتایج جست و جو به زبان های مختلف را می‌دهد.

مهم ترین خصوصیت گوگل گو را می‌توان بارگذاری نسخه سبک شده صفحات وب دانست؛ این اپلیکیشن به طور کامل برای دستگاه های اندرویدی میان رده بهینه شده است.

این اپلیکیشن برای اولین بار در ماه اوت سال جاری به صورت آزمایشی منتشر شد و حالا پس از حدود چهار ماه در اختیار کاربران تلفن های هوشمند میان رده قرار گرفته است.

گوگل با انتشار نسخه ای خاص از اندروید و اپلیکیشن های مبتنی بر آن با عنوان Go در عمل ثابت کرده است که از تلفن های هوشمند ارزان قیمت و میان رده به طور جدی پشتیبانی می‌کند و ارائه نسخه های جدید اندروید صرفا به تلفن های هوشمند رده بالا و گران قیمت محدود نیست.

 

منبع: کلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *